O nás

Kdo jsme?

Náš tým vznikl z nadšení pro vzdělávání dospělých, pro podporu lidí, kteří hledají nový směr v osobním nebo pracovním životě a v neposlední řadě i pro poradenství v různých životních etapách. Jsme motivované lektorky s dlouholetými zkušenostmi. Každá jsme profesionálkou v jiné oblasti a každá umíme své odborné znalosti a zkušenosti srozumitelně a zajímavě předávat. Spojuje nás zájem o vzdělávání, poradenství a koučink.

Jsme pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat, rozvíjet sebe nebo své zaměstnané. Všechno co děláme, děláme proto, abychom vám usnadnili cestu ke změně, k prosperitě a za novými dovednostmi a znalostmi.

Naše kurzy nejsou jen předávání suché teorie, ale budou vás bavit …

Náš tým

Ing. Eva Rozkovcová

lektorka, konzultantka, koučka

Motto:

Otoč svou tvář ke slunci a všechny stíny zůstanou za tebou.

Maorské přísloví

Ing. Eva Rozkovcová

Specializace: Ve své práci úspěšně propojuji technické a pedagogické vzdělání. Od roku 2009 se věnuji lektorské činnosti, kariérovému poradenství a koučování profesního a osobního rozvoje. Jako lektorka se zaměřuji na témata prezentačních dovedností, asertivity, time managementu, prevence stresu, posílení sebevědomí,  komunikace v sociálních vazbách, atd. Chci, aby školení klienty nejen zajímalo, ale aby je i bavilo.

V kariérovém poradenství se specializuji na problematiku slaďování rodinného a profesního života. V koučování se opírám o metodu Johna Whitmora, jejíž podstatou je důvěra ve schopnosti lidí a jejich posilování. Důležitý pro mě je respekt k lidem, podpora sebedůvěry a víra v potenciál člověka.

Věřím, že nikdy není pozdě začít se učit novým dovednostem, plnit si své sny a vize. Na mé práci je báječné vidět své klienty a klientky uspět a žít šťastný osobní i pracovní život.

Ing. Margita Býmová

lektorka, konzultantka

Motto:

Je lepší umět víc, než děláme, než dělat víc než umíme.

B. Brecht

Ing. Margita BýmováPo absolvování studií jsem se začala věnovat práci s lidmi a personalistika mě zaujala natolik, že jsem se od ní dosud nedokázala na dlouho oddělit. Proto mě oblast řízení lidských zdrojů   provází celou mou profesní kariérou. Poznávám jí z různých pohledů a úrovní řízení. Zajímám se zejména o zavádění a zdokonalování personálních procesů, pracovně-právní problematiku a vzdělávání dospělých.

V posledním období věnuji svou pozornost také rozvoji manažerských kompetencí, měkkým dovednostem a analýzám zaměřeným na efektivní nastavení personálních procesů a firemní kulturu.   Jsem lektorkou a poradkyní ve vybraných pracovně právních oblastech, přípravy na úspěšný start na trh práce a manažerských kompetencí.

Považuji se za člověka, který se má potřebu se neustále vzdělávat, posouvat se dopředu. Ráda předávám své zkušenosti a znalosti jiným. Snažím se, aby kurzy byly nejen zdrojem nových informací, ale i chvílí pohody.

Vzdělávání je podle mého názoru potřebné v každé etapě života.  Setkávat se s lidmi mě baví, inspiruje a naplňuje.

Jsem ráda, že práce s lidmi je mým koníčkem. Nebo můj koníček prací?

Mgr. Blanka Ježková

lektorka, konzultantka, koučka

Motto:

Největší překážkou tvého úspěchu jsi ty sám.

Frank Tyger

Mgr. Blanka Ježková

Jako lektorka pracuji od roku 2008. Zabývám se především problematikou soft skills a osobního rozvoje, zejména komunikací, sebepoznáním, zvládáním stresu, budováním sebevědomí a oblastí partnerských vztahů, vedu tréninkové programy pro pracovníky v poradenské činnosti. Věnuji se individuálnímu koučinku, mediaci a poradenství kariérního rozvoje. Mám praxi jako ekonomka a podnikatelka. Jsem certifikovanou koučkou, obdržela jsem certifikát z   Neuro-lingvistického programování od Hypnosis Training Organisation London, mám roční výcvik a praxi v řízení mediací a roční výcvik jako lektorka.

Jsem člověk, kterého zajímá svět a vztahy kolem nás. Při své práci kladu důraz na individualitu člověka a respekt k odlišnostem. Lektorskou práci, poradenství i koučink vnímám s vděčností jako příležitost stát se součástí objevování potenciálu každého, s kým mohu pracovat.